Blog

Automatyzacja procesów HR bez kosztów!

Czy Automatyzacja procesów HR jest możliwa…

 -bez wydawania na to setek tysięcy złotych?

 -bez wdrażania wielkich systemów, które trudno dostosować do nowych realiów?

-samodzielnie, bez programowania? 

-zwinnie? Mając możliwość łatwego ich modyfikowania? 

TAK! 

Rozwiązaniem są tutaj aplikacje no-code.

💡 No-code to dzisiaj jeden z najszybciej rozwijających się trendów IT. Aplikacje no-code pozwalają budować rozwiązania informatyczne bez konieczności programowania.  Działają na takiej samej zasadzie jak Word czy Power Point. Używając interfejsu graficznego i poruszając się po nim myszką „wyklikujemy” rozwiązanie IT. 

💡 Z takiego podejścia już od kilku lat korzystają działy sprzedaży i marketingu, łącząc ze sobą różne aplikacje i budując zautomatyzowane mechanizmy sprzedaży w sieci.  Dzisiaj, dzięki ekosystemowi aplikacji dostępnych w MS Office 365, zyskujemy możliwości automatyzacji procesów HR, które dzieją się wewnątrz naszych firm. 

Jakie są korzyści automatyzacji procesów HR? Jest ich wiele, ale o kilku najważniejszych opowiadam w nagraniu. Zobacz wideo!

🔥POBIERZ darmowy ebook o automatyzacji HR 🔥

Możesz również posłuchać! 

Kliknij tutaj i zobacz przykład, jak zautomatyzować ankiety szkoleniowe. 

Nie bój się, że automatyzacja HR’u sprawi, że nie będziesz już potrzebny. Przecież Twoim zadaniem jest przede wszystkim wspieranie organizacji w osiąganiu kluczowych celów. Bycie blisko zarządu i pracowników. „Obrabianie” maili, klejenie tabelek i malowanie slajdów, to nie są kluczowe aktywności. Dlatego automatyzując niektóre z nich zyskujesz czas dużo ważniejsze rzeczy. Czyli na biznes i pracowników. A to sprawi, że będą Cię oni cenić jeszcze bardziej.  

 

A jak to się wszystko zaczęło?  Oto moja osobista historia o automatyzacji procesów w HR. Zobacz film.

 
 
NOWOŚĆ

Kurs Video Automatyzacja Procesów HR z MS Office 365 jest już dostępny w sprzedaży! Oszczędź czas, automatyzując swój HR.

aplikacje office 365

Posty powiązane

Zostaw komentarz

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na Twoje wrażenia z korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.