Blog

Co czytać aby robić dobry, oparty na dowodach HR? – video

W dzisiejszych czasach zalewani jesteśmy tysiącami tekstów, filmów i przewodników o tym jak „robić” dobry HR. Na każdym rogu czają się doradcy, którzy pokazują jak ich zdaniem powinna wyglądać rekrutacja, oceny pracowników, szkolenia, efektywność HR (KPI) czy strategia HR.

Jak się w tym wszystkich odnaleźć? Jak z perspektywy HR Business Partnera, Managera HR czy HR Dyrektora wybierać sprawdzone i rzetelne informacje aby „uprawiać” HR oparty na dowodach?

Nie jest to łatwe!

W filmie omawiam różnego typu publikację dla HR, pokazując ich słabe i mocne strony, właśnie po to, aby pomóc Wam odnaleźć się w nieprzerwanym strumieniu informacji branżowych. Zapraszam do oglądania, komentowania i dzielenia się.

00:00 – Wprowadzenie, czyli dlaczego warto zwracać uwagę na to co czytamy w HR

01:40 – Czasopisma branżowe HR

05:38 – Książki branżowe w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi

10:25 – Książki popularnonaukowe w zarządzaniu i HR

12:50 – Monografie naukowe

16:30 – Artykuły w czasopismach naukowych z zakresu zarządzania i HR

Zostaw komentarz

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na Twoje wrażenia z korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.