Blog

Jak zacząć wdrażać wskaźniki HR?

W HRM Academy pokazuję dzisiaj jak szybko i efektywnie wdrożyć wskaźniki HR w organizacji. Opracowałem 7 kroków, które pomogą Ci usprawnić Twoją pracę i skoncentrować się na tym, czego potrzebuje Twój klient.

Możesz wysłuchać nagrania w formie podcastu.

Comments (4)

Witam,
Fantastyczny filmik.
Jak mogę zapisać się do HR Academy aby korzystać ze szkoleń, webinarów i materiałów.
Dziękuję bardzo.

Z poważaniem,
Aneta Chruścielewska

Pani Aneto, bardzo dziękuję za dobre słowo 🙂 Jak korzystać z HRM Academy? Są trzy sposoby. Pierwszy to darmowe wydarzenia, najnowsze znajdzie Pani zawsze pod tym linkiem: https://webinar.hrmacademy.pl/. Drugi to nasze szkolenia zamknięte, które realizujemy dla firmy. Może Pani zobaczyć ich listę na tej stronie. Wreszcie trzeci sposób, to nasze kursy wideo. Zapraszam szczególnie na ten dotyczący wskaźników HR, który właśnie rusza. Dodatkowo, każdy kto dołącza do naszych klientów/uczestników szkoleń otrzymuje dostęp do zamkniętej bazy materiałów HRM Academy, których nie publikujemy na blogu.

Fantastycznie! Panie Karolu porusza Pan obszary w HR które są fundamentem dla synergii HR z biznesem.

Bardzo dziękuję za dobre słowo 🙂

Zostaw komentarz

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na Twoje wrażenia z korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.