Blog

Kultura organizacyjna- co możesz zautomatyzować?

Czy Kultura organizacyjna jest możliwa do zautomatyzowania?

Choć wydaje się to niemożliwe, to jednak jest wiele elementów, które mogą działać automatycznie. Na dodatek nie potrzebujesz dodatkowych aplikacji, ponieważ wszystko jesteś w stanie samodzielnie zautomatyzować. Jak? Razem z MS Office 365 i Power Automate. Dzięki automatyzacji możesz zacząć prowadzić ciekawsze, bardziej atrakcyjne projekty dla pracowników, a także ułatwić czynności związane z komunikacją (zgłaszanie wniosków, feedback itp…). Ale automatyzacja ułatwi pracę przede wszystkim Tobie. Pozwoli Ci zaoszczędzić czas na kluczowe czynności. Wszystkie dane zbierane poprzez maile, karteczki mogą raportować się i wysyłać automatycznie! Ponad to pracownicy mogą otrzymywać automatyczny feedback od menedżerów lub koordynatorów projektu, co przyspieszy pracę, a także wpłynie na ich zaangażowanie.

Zobacz film, gdzie omawiam pomysły, co może zostać zdigitalizowane w obszarze kultury organizacyjnej w firmie.😊

 

Możesz również wysłuchać!

 

To oczywiście nie wszystko, gdyż only sky is the limit!

  • Badania zaangażowania i satysfakcji
  • Automatyczne raportowanie badań satysfakcji
  • Cykliczne badania typu pulse survey
  • Obsługa pytań od pracowników
  • Obsługa zgłoszeń typu Kaizen, pomysłów od pracowników, projektów i pomysłów angażujących pracowników: lista dzieci pracowników na Mikołajki, zgłoszenia do Szlachetnej Paczki, głosowanie na nazwy sal konferencyjnych itp..
  • Testy, quizy i wyzwania dla pracowników
  • Automatyzacja zgłoszeń na imprezy firmowe/wyjazdy
  • Konkursy dla pracowników

Piękna wizja, prawda? 

Zautomatyzować możesz praktycznie każdy dział HR’u. Możesz się tego nauczyć w kursie Automatyzacja procesów HR z MS Office 365, dzięki któremu samodzielnie zautomatyzujesz procesy HR w swojej firmie. Bez konieczności programowania i dodatkowych kosztów. 

Pobierz darmowy przewodnik po automatyzacji HR. 

A jak to się wszystko zaczęło?  Oto moja osobista historia o automatyzacji procesów w HR. Zobacz film. 

aplikacje office 365

Posty powiązane

Zostaw komentarz

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na Twoje wrażenia z korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.