Kurs online

ANALITYKA HR W REKRUTACJI

Wejdź na kolejny poziom rekrutacji dzięki people analytics!

17

LEKCJI WIDEO

120

MINUT NAGRAŃ

2

STUDIA PRZYPADKU

PO UKOŃCZONYM KURSIE

Opracujesz plan wdrożenia analityki HR w obszarze rekrutacji w Twojej firmie
Zrozumiesz w jaki sposób wykorzystać analitykę HR do podniesienia efektywności procesów rekrutacyjnych
Poznasz wskaźniki HR stosowane do pomiaru efektywności procesów rekrutacji
Poznasz przykłady zastosowania analityki HR w rekrutacji wdrażane przez inne firmy

DLA KOGO JEST KURS

Podczas analizy case study pokażę w jaki sposób krok po kroku zbadać efektywność narzędzia selekcji. Poczynając od zebrania właściwych danych, poprzez samodzielne wykonanie analiz, kończąc na wyciągnięciu wniosków i ich wdrożeniu.

Program KURSU

 • Studium przypadku 1 – Badanie efektywności testu używanego w rekrutacji – firma produkcyjna
 • Studium przypadku 2 – Badanie efektywności procesu rekrutacji w firmie IT
 • Podczas analizy case studies pokazujemy w jaki sposób krok po kroku zbadać efektywność procesu rekrutacji. Poczynając od zebrania właściwych danych, poprzez samodzielne wykonanie analiz, kończąc na wyciągnięciu wniosków i ich wdrożeniu.
 • Wskaźniki kosztowe rekrutacji
 • Wskaźniki dotyczące czasu w rekrutacji
 • Wskaźniki ilościowe w rekrutacji
 • Wskaźniki jakościowe
 • Wskaźniki zadowolenie klientów i kandydatów
 • Poziom 1 – Proste raportowanie – kluczowe wskaźniki rekrutacji
 • Poziom 2 – Zaawansowane raportowanie – automatyzacja raportowania
 • Poziom 3 – Prosta analityka – pomiar efektywności
 • Poziom 4 –Zaawansowana analityka – AI, Big Data i trendy przyszłości w analityce rekrutacji
 • Poziomu pomiaru i wskaźnikowania
 • Łańcuch wartości HR jako metoda wspierająca strategiczny dobór wskaźników
 • 8 kroków efektywnego projektu analitycznego w obszarze rekrutacji i selekcji
 • Narzędzia ułatwiające zbieranie danych
 • Narzędzia analizy danych
 • Narzędzia do wizualizacji i prezentacji danych

JAK WYGLĄDA KURS?

Dostęp do KURSU - 24/h na dobę przez 12 miesięcy

Możesz wracać do materiałów w dogodnym dla Ciebie momencie i zdobywać wiedzę kiedy Ci wygodnie. Całość kursu dostępna jest w formie wideo na naszej platformie szkoleniowej.

MATERIAŁY W FORMACIE PDF

Pobierz materiały i wróć do nich w dowolnym momencie

Dane w formacie MS Excel do samodzielnej analizy studium przypadku

Wykonaj samodzielnie analizy prezentowane podczas kursu i przekonaj się na własnej skórze, że analityka HR nie jest trudna!

CERTYFIKAT

Pokaż innym swoje nowe umiejętności dzięki certyfikatowi i buduj swoją pozycję na rynku pracy. Po ukończonym szkoleniu otrzymasz certyfikat w formie papierowej oraz elektronicznej.

Udostępnij swój certyfikat na LinkedIn.​

Prowadzący

KAROL WOLSKI

Hrowiec z ponad 10-letnim doświadczeniem. Założyciel HRM Academy – platformy online umożliwiającej rozwój kompetencji osobom z branży HR (szczególnie w obszarze hr analytics). Change and Development Manager w Grupie Fideltronik. W swojej pracy łączy podejście naukowe, propagując HR oparty na dowodach z perspektywą praktyka o bogatym doświadczeniu zarówno w pracy w wewnętrznych strukturach HR, jak i jako zewnętrzny konsultant wspierający Zarządy i kadrę menedżerską firm. Wiedzę z zakresu analizy danych i psychologii zarządzania, zdobywał na Uniwersytecie Jagiellońskim, Gdańskim oraz Michigan University.

OPINIE KLIENTÓW

Eryk Kurkowski
HR Business Partner, Grupa Blix

Jeśli kiedykolwiek w Twojej głowie pojawiło się pytanie dlaczego zarząd nie podchodzi do HR poważnie to, to szkolenie zapewni Ci odpowiedź jak i rozwiązanie problemu. Szkolenia Pana Karola Wolskiego to rzadkie w czasach lansu na LinkedIn połączenie rzetelnej naukowej wiedzy z praktyką. I nie chodzi wcale o poznanie magicznego KPI, którego dodanie do raportu rozwiąże wszelkie problemy, choć wskaźników poznasz sporo. Chodzi o podejście, pozwalające dostarczać biznesowi wartości, których potrzebuje, wtedy kiedy ich potrzebuje.

Dyrektor HR
Firma szkoleniowo-doradcza

Serdecznie polecam szkolenie prowadzone przez Karola Wolskiego. Dla mnie, jako uczestnika, ważne było przekazanie w sposób uporządkowany wiedzy nt wskaźników jakimi możemy się w HR posługiwać. Dużo dała mi refleksja nad tym jaką korzyść może przynieść wdrożenie konkretnego wskaźnika ale jednocześnie jakiego nakładu pracy to wymaga. Zestawienie tych dwóch zmiennych pozwala na optymalizację i wybór działania, które przekłada się na realne potrzeby HR i biznesu.

Magdalena Królak
HR Manager

Dla mnie jako początkującego HR managera szukającego inspiracji było to bardzo wartościowe szkolenie. Dużo wiedzy praktycznej – co i jak mierzyć w HR z punktu widzenia celowości i wartości dla biznesu. Forma szkolenia online i tu pozytywne zaskoczenie – duża interakcja pomiędzy uczestnikami i prowadzącym połączona z wymianą doświadczeń. Jestem bardzo zadowolona, na pewno będę śledzić kolejne tematy w HRM Academy, zwłaszcza te prowadzone przez pana Karola, który inspiruje swoją pasją i podejściem do tematu.

Marcin Potoczny
BSH Group

Bardzo, bardzo praktyczne szkolenie. Przedstawione kluczowe informacje o procesie tworzenie wskaźników HR. Jak rozpocząć proces. Co jest ważna na co uważać. Duży pakiet wskaźników.

CENA KURSU

200,00 zł netto

(246,00 zł brutto)

Karta płatnicza, szybki przelew, BLIK
Podczas płatności możesz również poprosić o wystawienie faktury VAT.

lub

Przedpłata na podstawie FV lub proformy

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą aby dopełnić formalności.

  Preferencje prywatności
  Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na Twoje wrażenia z korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.