Blog

Model ARHAT – Jak przeprowadzić projekt analityczny krok po kroku?

Model ARHAT w projekcie analitycznym

Opowiem dzisiaj o modelu ARHAT, który pokazuje jak krok po kroku prowadzić projekt analityczny. Model, dość dobrze znany poza granicami naszego kraju, u nas, wciąż mało popularny. Przejście poszczególnych kroków tego modelu, pozwoli Ci w sposób bezstresowy i metodyczny przeprowadzić analizy na danych HR w Twojej firmie. 

Do analiz HR warto podejść w sposób systematyczny. Działając metodycznie, łatwiej będzie Ci osiągnąć sukces. Uważam, że model ARHAT jest ciekawym sposobem zarówno dla początkując, jak i zaawansowanych HRowców! Sprawdź mój poradnik “HRowy projekt analityczny krok po kroku”. 

 

Posłuchaj nagrania w formie podcastu! 

Jeżeli nie chcesz ominąć żadnej porcji darmowej wiedzy to zapisz się do mojego newsletter’a, aby raz na czas otrzymywać zestawienie najważniejszych wydarzeń w HRM Academy.

Zostaw komentarz

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na Twoje wrażenia z korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.