O_nas

Nasze podejście

Evidence - Based HR

Uważamy, że współczesny HR musi opierać się na dowodach, bazować na liczbach, faktach i badaniach, a nie przekonaniach guru zarządzania. Dlatego świadcząc nasze usługi, korzystamy z analityki HR, badań naukowych oraz racjonalnego i krytycznego podejścia do rzeczywiści.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o filozofii evidence-based w naszym działaniu, zobacz artykuł na ten temat

Zwinność, czyli Agile

Uważamy, że proste rozwiązania wdrożone w odpowiednim czasie są lepsze od skomplikowanych systemów wdrożonych zbyt późno. Działamy szybko i iteracyjnie, dodając kolejne kroki i korygując swoje działania na podstawie feedbacku z organizacji.

Koncentracja na rozwiązaniach

W pracy z naszymi klientami bliskie jest nam podejście skoncentrowane na rozwiązaniach (solution-focused approach). Skupiamy się na pozytywach i poszukiwaniu rozwiązań, teraźniejszości i przyszłości. Projektując rozwiązania koncentrujemy się na celu i stanie docelowym, nie zaś na brakach i niepowodzeniach z przeszłości.

ZESPÓŁ

HRM Academy tworzy zespół doświadczonych konsultantów, HRowców, trenerów oraz menedżerów działających w nurcie evidence-based management.

Założycielami firmy HRM Academy są Karol i Justyna Wolscy.

karol1
Karol Wolski

Hrowiec z ponad 10-letnim doświadczeniem. Założyciel HRM Academy – platformy online umożliwiającej rozwój kompetencji osobom z branży HR (szczególnie w obszarze hr analytics). Pracował jako Change and Development Manager w Grupie Fideltronik. W swojej pracy łączy podejście naukowe, propagując HR oparty na dowodach z perspektywą praktyka o bogatym doświadczeniu zarówno w pracy w wewnętrznych strukturach HR, jak i jako zewnętrzny konsultant wspierający Zarządy i kadrę menedżerską firm. Wiedzę z zakresu analizy danych i psychologii zarządzania, zdobywał na Uniwersytecie Jagiellońskim, Gdańskim oraz Michigan University.

justyna5 (1)
Justyna Wolska

Współzałożyciel HRM Academy. Psycholog organizacji z 10-letnim doświadczeniem w obszarze HR. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku HR Business Partner. Aktualnie uczestniczka The Josh Bersin Academy – globalnej sieci rozwoju dla profesjonalistów HR w oparciu o dane naukowe i najnowsze trendy HR. Ma doświadczenie w pracy w wewnętrznych strukturach HR oraz jako zewnętrzny konsultant wspierający organizacje w projektach HR. Pracowała zarówno z polskimi, jak i międzynarodowymi firmami, z pracownikami na każdym szczeblu organizacyjnym, od stanowisk szeregowych po kadrę menedżerską i Zarządy.

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na Twoje wrażenia z korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.