Blog

O kluczowym błędzie we wdrażaniu wskaźników HR

Bardzo często rozmawiam z działami HR o tym, w jaki sposób zacząć przygodę a analityką HR, jak wdrożyć pierwsze wskaźniki HR. Jak zacząć mierzyć obszar HR? Często spotykam się z tym, że firmy próbują wdrożyć bardzo wiele wskaźników jednocześnie. Starają się zaprojektować swój dashboard HR, zawrzeć w nim 20-30 KPI i w pewnym momencie pokazać w organizacji.

Ale takie podejście do wskaźników HR nie działa zbyt dobrze.

Dlaczego?

O tym właśnie jest dzisiejszy odcinek. Opowiem w nim w jaki sposób wdrażać wskaźniki HR oraz inne narzędzia z zakresu analityki HR. Pokażę jak robić to zwinnie (agile HR), w taki sposób aby jak najszybciej dostarczyć wartość dla organizacji. Zapraszam

Możesz wysłuchać nagrania w formie podcastu!

Zostaw komentarz

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na Twoje wrażenia z korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.