Szkolenie na żywo

AUTOMATYZACJA PROCESÓW HR Z MS OFFICE 365

Zyskaj czas na kluczowe działania dzięki automatyzacji HR!

8-9 lipca

DATA

10:00-15:00

GODZINA

ZOOM

NA ŻYWO ONLINE

ZAPYTAJ O TERMIN SZKOLENIA

PO UKOŃCZONYM SZKOLENIU

Samodzielnie zautomatyzujesz swój pierwszy proces w obszarze HR

Wykorzystasz narzędzie Office 365 do znacznego zoptymalizowania pracy w dziale HR

Unikniesz błędów utrudniających efektywną automatyzację pracy w dziel HR

Zredukujesz ilość czasu poświęcanego na administrację w dziale HR poprzez zautomatyzowanie wybranych czynności

O szkoleniu

Automatyzacja to jeden z głównych kierunków rozwoju HR. Pozwala zaoszczędzić czas i poświęcić go na pracę z kluczowymi partnerami w organizacji. Możliwości MS Office 365 pozwalają na zautomatyzowanie dużej części procesów, które realizujemy dziś w HR w sposób „ręczny”. W ramach szkolenia nauczysz się korzystać z narzędzi automatyzacji, dostępnych w każdym pakiecie office, aby zoptymalizować i zautomatyzować swoje procesy w dziele HR, bez konieczności programowania.

Program szkolenia

Zaczniemy od kilku praktycznych przykładów tego w jaki sposób można zautomatyzować pracę i przetwarzanie danych w HR z Office 365. Pokażemy działające zastosowania, które mieliśmy okazję wdrożyć w różnych firmach. Moduł ten będzie dla nas inspiracją do tego co każdy z uczestników szkolenia może zrobić u siebie w firmie.

Pierwszy krok to zawsze uporządkowanie procesu, który mamy, jego dobre zrozumienie i optymalizacja. Nie warto automatyzować złych procesów. Dlatego w ramach tego modułu przeanalizujemy procesy, które chcemy zautomatyzować oraz uprościmy je.

W tym module zagłębimy się w możliwości Office 365 i poznamy narzędzia, które wykorzystywać będziemy do automatyzacji działań HR: Power Automate, MS Forms, SharePoint, Excel online, Power BI, Power Apps, MS Planer, MS Teams

W tym module zbadamy dokładniej możliwości jakie daje powiązanie ze sobą różnych aplikacji Office 365 przy użyciu Power Automate. Zobaczymy jakie czynności z zakresu HR można w ten sposób zautomatyzować i zyskać dzięki temu dodatkowe zasoby czasowe.

W tym module zbudujemy od A do Z automatyczny proces dla wybranego zagadnienia z obszaru HR.

Nasze szkolenie ma charakter podstawowy i wprowadzający… ale w tym module zrobimy wyjątek i przyjrzymy się kilku bardziej zaawansowanym możliwościom.

Jak w każdej dziedzinie, również w obszarze automatyzacji zdarzają się dobre i złe praktyki. W tym module porozmawiamy o tym na co warto uważać projektując swoje automatyczne procesy.

Na koniec przyjrzymy się możliwościom zastosowania nabytych umiejętności w firmach, w których pracują uczestnicy szkolenia. Poświęcimy czas na to, aby opracować plan automatyzacji pierwszych procesów HR w firmach uczestników. Po szkoleniu, zostanie tylko jego wdrożenie w życie.

ZAPYTAJ O TERMIN SZKOLENIA

CO ZYSKASZ?

Czas na rzeczy, które są dla Ciebie kluczowe

Jeśli zautomatyzujesz choćby część swojej pracy, zyskasz najcenniejszą rzecz w biznesie… czas. Czas, który możesz przeznaczyć na najważniejsze zadanie, cele i projekty.

WyróżniJ się na rynku pracy dzięki nowym kompetencjom

Umiejętność optymalizacji i automatyzacji procesów HR to jedna z kluczowych kompetencji we współczesnym HR. Zyskaj już dziś kompetencje, które wyróżnią Cię spośród setek kandydatów na rynku pracy.


Dostęp do nagrania szkolenia przez 60 dni

Wracaj do materiałów ze szkolenia w dogodnym dla Ciebie momencie. Nagranie udostępnimy dla Ciebie przez 60 dni na naszej platformie szkoleniowej.

CERTYFIKAT

Pokaż innym swoje nowe umiejętności dzięki certyfikatowi i buduj swoją pozycję na rynku pracy. Po ukończonym szkoleniu otrzymasz certyfikat w formie papierowej oraz elektronicznej.

Prowadzący

KAROL WOLSKI

Hrowiec z ponad 10-letnim doświadczeniem. Założyciel HRM Academy – platformy online umożliwiającej rozwój kompetencji osobom z branży HR (szczególnie w obszarze hr analytics). Change and Development Manager w Grupie Fideltronik. W swojej pracy łączy podejście naukowe, propagując HR oparty na dowodach z perspektywą praktyka o bogatym doświadczeniu zarówno w pracy w wewnętrznych strukturach HR, jak i jako zewnętrzny konsultant wspierający Zarządy i kadrę menedżerską firm. Wiedzę z zakresu analizy danych i psychologii zarządzania, zdobywał na Uniwersytecie Jagiellońskim, Gdańskim oraz Michigan University.

OPINIE KLIENTÓW O NASZYCH PRODUKTACH

Eryk Kurkowski
HR Business Partner, Grupa Blix

Jeśli kiedykolwiek w Twojej głowie pojawiło się pytanie dlaczego zarząd nie podchodzi do HR poważnie to, to szkolenie zapewni Ci odpowiedź jak i rozwiązanie problemu. Szkolenia Pana Karola Wolskiego to rzadkie w czasach lansu na LinkedIn połączenie rzetelnej naukowej wiedzy z praktyką. I nie chodzi wcale o poznanie magicznego KPI, którego dodanie do raportu rozwiąże wszelkie problemy, choć wskaźników poznasz sporo. Chodzi o podejście, pozwalające dostarczać biznesowi wartości, których potrzebuje, wtedy kiedy ich potrzebuje.

Dyrektor HR
Firma szkoleniowo-doradcza

Serdecznie polecam szkolenie prowadzone przez Karola Wolskiego. Dla mnie, jako uczestnika, ważne było przekazanie w sposób uporządkowany wiedzy nt wskaźników jakimi możemy się w HR posługiwać. Dużo dała mi refleksja nad tym jaką korzyść może przynieść wdrożenie konkretnego wskaźnika ale jednocześnie jakiego nakładu pracy to wymaga. Zestawienie tych dwóch zmiennych pozwala na optymalizację i wybór działania, które przekłada się na realne potrzeby HR i biznesu.

Magdalena Królak
HR Manager

Dla mnie jako początkującego HR managera szukającego inspiracji było to bardzo wartościowe szkolenie. Dużo wiedzy praktycznej – co i jak mierzyć w HR z punktu widzenia celowości i wartości dla biznesu. Forma szkolenia online i tu pozytywne zaskoczenie – duża interakcja pomiędzy uczestnikami i prowadzącym połączona z wymianą doświadczeń. Jestem bardzo zadowolona, na pewno będę śledzić kolejne tematy w HRM Academy, zwłaszcza te prowadzone przez pana Karola, który inspiruje swoją pasją i podejściem do tematu.

Marcin Potoczny
BSH Group

Bardzo, bardzo praktyczne szkolenie. Przedstawione kluczowe informacje o procesie tworzenie wskaźników HR. Jak rozpocząć proces. Co jest ważna na co uważać. Duży pakiet wskaźników.

CENA SZKOLENIA

799 zł netto

(982,77 brutto)​

Karta płatnicza, szybki przelew, BLIK
Podczas płatności możesz również poprosić o wystawienie faktury VAT.

lub

Płatność na podstawie FV lub proformy

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić formalności.

    Zapytaj o termin szkolenia​

    Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą!

      Preferencje prywatności
      Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na Twoje wrażenia z korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.