Szkolenie na żywo

HR DATA STORYTELLING

Wywieraj większy wpływ na organizację dzięki danym HR!

25.05

DATA

9:00-16:00

GODZINA

MS Teams

NA ŻYWO ONLINE

ZAPYTAJ O TERMIN SZKOLENIA

PO UKOŃCZONYM SZKOLENIU

Świadomie dobierzesz metody wizualizacji danych HR do swoich potrzeb i celów

Zastosujesz w praktyce zasady wizualizacji danych na poznanych podczas warsztatów narzędziach

Zbudujesz przekonującą innych prezentację swoich danych HR

Unikniesz najczęstszych błędów wizualizacji danych HR, które osłabiają wpływ danych HR na firmę

O szkoleniu

Analityka HR nie kończy się na wykonaniu obliczeń! Odpowiednia wizualizacja danych oraz ich prezentacja kluczowym partnerom w organizacji jest niezbędnym elementem każdego procesu analitycznego. Dobrze przygotowane wykresy, tabele oraz odpowiednia „historia” pozwalają wywierać HRowi silniejszy wpływ na organizację i zarząd. W ramach szkolenia poznasz zasady prezentowania danych oraz narzędzia, które podniosą wizualizację Twoich danych HR na najwyższy poziom.

Program szkolenia

 • Wizualizacja danych a podsumowanie statystyczne
 • Znaczenie wizualizacji w komunikowaniu danych HR do organizacji
 • Wykresy ułatwiające zrozumienie danych i zawartych w nich relacji
 • Statystyczne podsumowanie danych
 • Tabele
 • Analiza odbiorców prezentacji danych
 • Technika Data Point of View
 • Budowanie historii pokazującej wnioski płynące z danych (data storytelling)
 • Techniki wzmacniające przekaz
 • Dobór sposobu wizualizacji do celu
 • Kolory, nagłówki, wyróżnienia, wyrazistość wizualna
 • Wykresy – przegląd typów wykresów i ich właściwego zastosowania
 • Tabele – przegląd i możliwości zastosowania
 • Inne narzędzia: infografiki, isotype, WiT, macierze, dane na mapie
 • Zasady tworzenia dashboardów HR
 • Narzędzia do tworzenia wizualizacji statycznych i dynamicznych
ZAPYTAJ O TERMIN SZKOLENIA

CO ZYSKASZ?

WYWIERAJ WPŁYW DZIĘKI DANYM

Prezentuj dane HR i opowiadaj o nich w taki sposób aby świadomie wywierać wpływ na zarząd i pracowników.

WYRÓŻNIJ SIĘ NA RYNKU PRACY DZIĘKI NOWYM KOMPETENCJOM

Umiejętność wykorzystania danych HR we współpracy z zarządem i pracownikami to kluczowa kompetencja współczesnego HRowca. Wyróżnij się nią na rynku pracy.

Wdrażaj najnowsze trendy HR w swojej organizacji

Analityka to przyszłość HR! Już dzisiaj możesz zacząć korzystać z jej możliwości w swojej firmie dzięki umiejętnościom jakie da Ci to szkolenie.

DOSTĘP DO NAGRANIA ZE SZKOLENIA ORAZ MATERIAŁÓW

Wracaj do materiałów ze szkolenia w dogodnym dla Ciebie momencie. Nagranie udostępnimy dla Ciebie przez 60 dni na naszej platformie szkoleniowej.

CERTYFIKAT

Pokaż innym swoje nowe umiejętności dzięki certyfikatowi i buduj swoją pozycję na rynku pracy. Po ukończonym szkoleniu otrzymasz certyfikat w formie papierowej oraz elektronicznej.

Prowadzący

KAROL WOLSKI

Hrowiec z ponad 10-letnim doświadczeniem. Założyciel HRM Academy – platformy online umożliwiającej rozwój kompetencji osobom z branży HR (szczególnie w obszarze hr analytics). Change and Development Manager w Grupie Fideltronik. W swojej pracy łączy podejście naukowe, propagując HR oparty na dowodach z perspektywą praktyka o bogatym doświadczeniu zarówno w pracy w wewnętrznych strukturach HR, jak i jako zewnętrzny konsultant wspierający Zarządy i kadrę menedżerską firm. Wiedzę z zakresu analizy danych i psychologii zarządzania, zdobywał na Uniwersytecie Jagiellońskim, Gdańskim oraz Michigan University.

OPINIE KLIENTÓW O NASZYCH PRODUKTACH

Eryk Kurkowski
HR Business Partner, Grupa Blix

Jeśli kiedykolwiek w Twojej głowie pojawiło się pytanie dlaczego zarząd nie podchodzi do HR poważnie to, to szkolenie zapewni Ci odpowiedź jak i rozwiązanie problemu. Szkolenia Pana Karola Wolskiego to rzadkie w czasach lansu na LinkedIn połączenie rzetelnej naukowej wiedzy z praktyką. I nie chodzi wcale o poznanie magicznego KPI, którego dodanie do raportu rozwiąże wszelkie problemy, choć wskaźników poznasz sporo. Chodzi o podejście, pozwalające dostarczać biznesowi wartości, których potrzebuje, wtedy kiedy ich potrzebuje.

Dyrektor HR
Firma szkoleniowo-doradcza

Serdecznie polecam szkolenie prowadzone przez Karola Wolskiego. Dla mnie, jako uczestnika, ważne było przekazanie w sposób uporządkowany wiedzy nt wskaźników jakimi możemy się w HR posługiwać. Dużo dała mi refleksja nad tym jaką korzyść może przynieść wdrożenie konkretnego wskaźnika ale jednocześnie jakiego nakładu pracy to wymaga. Zestawienie tych dwóch zmiennych pozwala na optymalizację i wybór działania, które przekłada się na realne potrzeby HR i biznesu.

Magdalena Królak
HR Manager

Dla mnie jako początkującego HR managera szukającego inspiracji było to bardzo wartościowe szkolenie. Dużo wiedzy praktycznej – co i jak mierzyć w HR z punktu widzenia celowości i wartości dla biznesu. Forma szkolenia online i tu pozytywne zaskoczenie – duża interakcja pomiędzy uczestnikami i prowadzącym połączona z wymianą doświadczeń. Jestem bardzo zadowolona, na pewno będę śledzić kolejne tematy w HRM Academy, zwłaszcza te prowadzone przez pana Karola, który inspiruje swoją pasją i podejściem do tematu.

Marcin Potoczny
BSH Group

Bardzo, bardzo praktyczne szkolenie. Przedstawione kluczowe informacje o procesie tworzenie wskaźników HR. Jak rozpocząć proces. Co jest ważna na co uważać. Duży pakiet wskaźników.

CENA SZKOLENIA

1450 zł netto

(1 785,50 zł brutto)

25 maja 2023

9:00 – 16:00, online, MS Teams

Karta płatnicza, szybki przelew, BLIK
Podczas płatności możesz również poprosić o wystawienie faktury VAT.

lub

Płatność na podstawie FV lub proformy

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić formalności.

  Zapytaj o termin szkolenia​

  Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą!

   Preferencje prywatności
   Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na Twoje wrażenia z korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.