Doradztwo

Doradztwo

Projektujemy, wdrażamy oraz audytujemy
kluczowe procesy HR aby podnieść efektywność
zarządzania w organizacjach.

Obszary, w których prowadzimy doradztwo

Strategia HR
HR przynosi wartość kiedy jest spójny z innymi działaniami w organizacji. Dobra strategia HR musi być spójna ze strategią firmy. Wspieramy organizacje, w których na co dzień nie ma działu HR w budowaniu strategicznego podejścia do HR. Pracujemy z zarządami oraz kadrą liderską budując spójne i efektywne polityki HR.
Wdrażanie procesów HR

Pomożemy Ci zaprojektować i wdrożyć dostosowane do Twojej firmy procesy HR. Niezależnie czy dotyczyć one będą wynagradzania pracowników, rekrutacji, rozwoju czy benefitów, dołożymy wszelkich starań aby były lekkie, zwinne i efektywne. Unikamy jak ognia zbyt długich, skomplikowanych i utrudniających życie procesów.

Analityka HR

Jeśli masz w firmie dane dotyczące pracowników, HR oraz efektywności operacyjnej i chcesz wyciągnąć z nich właściwe wnioski i zaplanować akcje, to jesteś w dobrym miejscu. Analityka HR to nasza specjalność, znamy się na raportowaniu, analizie predykcyjnej oraz wielu innych technikach people analytics.

Więcej o tej usłudze doradczej znajdziesz w tej sekcji

Pomiar efektywności HR - KPI’s dla HR

Zbudujemy wraz z Tobą system pomiaru efektywności HR, który pozwoli Ci monitorować co dzieje się w Twojej organizacji. Dobierzemy odpowiednie wskaźniki HR oraz stworzymy proces ich raportowania i podnoszenia efektywności. Zapewnimy również właściwy pomiar kluczowych miar HR, takich jak rotacja, absencja czy koszty wynagrodzeń. Na końcu dobierzemy narzędzia wizualizacji i prezentacji danych HR. 

Zobacz również jak wdrażanie wskaźników HR wiąże się z inną naszą usługą HR Data Coachingiem.

Badania i eksperymentowanie w organizacji

Zbieranie danych w organizacji to podstawa podejmowania mądrych decyzji. Korzystając z naszego doświadczenia projektujemy badania organizacyjne aby zapewnić rzetelne informacje dla kadry zarządzającej. Możemy pomóc Ci w zaprojektowaniu i przeprowadzeniu badań zaangażowania pracowników, badań kultury organizacyjnej oraz innych kluczowych dla Twojej organizacji zjawisk związanych z funkcjonowaniem ludzi w firmie. 

 • Badania satysfakcji pracowników
 • Badania zaangażowania pracowników
 • Badania typu pulse survey, pulse check
 • Badania kultury organizacyjnej
 • Badanie przyczyn rotacji i absencji
Performance management i kultura feedback'u

Uważamy, że tradycyjne roczne oceny okresowe to przeszłość! Wdrażając procesy performance management dbamy przede wszystkim o nastawienie na przyszłość, iteracyjne wdrażanie rozwiązań i motywowanie pracowników do podejmowania kolejnych prób osiągnięcia swoich celów. NIE oceniamy, nie cofamy się do odległej biznesowej przeszłości aby znaleźć winnych. Projektujemy przyszłość. Wdrażamy działania w życie, budując w ten sposób kulturę odpowiedzialności i współdziałania.

Rozwój talentów w nowoczesnych organizacjach

Rozwój pracowników w nowoczesnych organizacjach wymaga nowego podejścia łączącego różnorodne formy rozwoju pracowników i wykorzystującego ich wewnętrzną motywację do procesu uczenia się. Kilkudniowe szkolenia dla liderów i pracowników to przeszłość! Projektując nasze działania rozwojowe stawiamy na zwinność, różnorodne metody dostarczania wiedzy oraz minimalizację kosztów projektów rozwojowych.

Zobacz w jaki sposób rozwijamy kadrę liderską w ramach HRM Academy Leadership Experience.

Myślenie systemowe i przełamywanie organizacyjnych silosów
Brak współpracy między działami i oddziałami firmy oraz problemy z realizacją projektów i procesów cross-działowych, to typowe wyzwania współczesnych organizacji. Efektywne radzenie sobie z nimi wymaga oddziaływań na poziomie systemowym. Konieczne jest uwzględnienie zarówno aspektów psychologicznych jak i procesowych i proceduralnych. Wspieramy organizacje we wdrażaniu środowiska usprawniającego współpracę między działami i jednostkami biznesowymi. 

JAK działamy?

Wspieramy firmy i HRowców w budowaniu i usprawnianiu procesów związanych z zarządzaniem ludźmi w organizacjach

PROJEKTY DLA FIRM​

Wspieramy naszą wiedzą i doświadczeniem organizacje i zespoły prowadząc dla nich projekty doradcze w duchu zwinnego zarządzania. Diagnozujemy, projektujemy i wdrażamy rozwiązania dostosowane do potrzeb biznesowych naszych Klientów.

INDYWIDUALNE KONSULTACJE

Wspieramy HRowców podczas indywidualnych konsultacji, zapewniając im niezbędną wiedzę do dalszego efektywnego działania. Wierzymy, że czasem godzinna rozmowa z innym specjalistą „po fachu” daje więcej niż tysiące przeczytanych stron prasy branżowej.​

POROZMAWIAJMY

Umów się na pierwszą, bezpłatną konsultację

  Wolisz bezpośredni kontakt?

  ZADZWOŃ!

  Preferencje prywatności
  Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na Twoje wrażenia z korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.