Blog

5 rzeczy, które zautomatyzujesz w HR przy użyciu MS Office 365

Power Automate, który jest częścią pakietu MS Office 365 pozwala łączyć różne aplikacje. Dzięki temu tworzysz zautomatyzowaną kolejkę działań, które wykonują się same, bez Twojego dodatkowego udziału 😊

Wyobraź sobie, że…

  • Pracownik wypełnia formularz online.
  • Po chwili, jego menedżer dostaje automatyczną prośbę o akceptację wniosku.
  • Jak go zaakceptuje, Ty dostajesz powiadomienie na MS Teams, a Twój zespół zadanie do wykonania.
  • W między czasie, pracownik otrzymuje automatyczny feedback o statusie swojego zgłoszenia.
  • Całość danych gromadzi się dla Ciebie w MS Excel, a Ty widzisz podgląd całego procesu na interaktywnym raporcie.
  • Wszystko to dzięki narzędziu Power Automate, które jest częścią Twojego pakietu Office.
To możliwe! 
 
Więc jeżeli nie masz budżetu na płatne aplikacje wykorzystaj to co już masz czyli MS Office 365. Jak ułożyć automatyczny proces HR? Sprawdź tutaj
 

Zastanawiasz się co możesz zautomatyzować? Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Zapewniam Cię, że w każdym obszarze HR znajdzie się coś, co może działać automatycznie. 

Zobacz najnowszy film, aby poznać konkretne przykłady tego, co możesz zautomatyzować w swoim dziale! 
 

Nagrania możesz również wysłuchać w swojej platformie z podcastami! 

W HRze wszyscy jesteśmy bardzo zajęci. Naszą misją jest wspieranie pracowników i zarządu, ale w praktyce często tracimy czas na monotonne czynności, takie jak porządkowanie danych, wysyłanie cyklicznych powiadomień lub innych maili i tworzenie raportów.  Dlatego, jeżeli spodobała Ci się seria nagrań o automatyzacji to mam dla Ciebie prezent. Pobierz darmowy e-book, w którym znajdziesz jeszcze więcej informacji w tym zakresie.

 

NOWOŚĆ

Kurs Video Automatyzacja Procesów HR z MS Office 365 jest już dostępny w sprzedaży! Oszczędź czas, automatyzując swój HR.

aplikacje office 365

Posty powiązane

Zostaw komentarz

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na Twoje wrażenia z korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.