Blog

Jak Power Automate pomoże Ci w pracy w HR?

Czy korzystacie już z Power Automate?

Są różne młotki. Duże, twarde, małe, drewniane… Każdy z nas ma swoje ulubione. Jedni lubią młotek o nazwie MS Excel, inni Power BI, a jeszcze inni robią wszystko w Power Point.  Od około 3 lat, moim ulubionym narzędziem do wbijania HRowych gwoździ jest Power Automate.  

Power Automate jest aplikacją pakietu MS Office 365. Łączy on różne aplikacje, z których korzystamy w ramach Office 365. MS Forms, MS Excel, Microsoft Teams i tak dalej, i tak dalej… Możliwości jest bardzo wiele! 

Zobacz nowy film, w którym:

🔸tłumaczę jak działa Power Automate,

🔸 podpowiadam, jak ułożyć automatyczny proces HR

🔸podaje przykłady wykorzystania Power Automate

Według raportów automatyzacja HR’u nie jest priorytetem w firmach, więc mnóstwo tej żmudnej pracy jeszcze przed Tobą. Ale założę się, że dysponujesz pakietem MS Office 365 w swoim komputerze, a dzięki niemu digitalizacja działu HR jest możliwa całkowicie za darmo. Wyobrażasz sobie, ile czasu możesz zaoszczędzić, dzięki automatyzacji procesów HR? W poprzednim filmie opowiadałem o korzyściach z automatyzacji procesów w HR. 

 

Nagrania możesz również wysłuchać w swojej platformie z podcastami! 

No-code to jeden z najszybciej rozwijających się nurtów współczesnego IT. Oszaleli na jego punkcie inwestorzy, założyciele start-upów i korporacje. Możesz o tym przeczytać więcej tutaj, ale dla nas istotne jest to, że dzięki dostępności narzędzi no-code możesz samodzielnie i bardzo tanio, zautomatyzować pracę w dziale HR. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat automatyzowania HRu, w opcji no-code to pobierz ten praktyczny przewodnik.

A jak to się wszystko zaczęło?  Oto moja osobista historia o automatyzacji procesów w HR. Zobacz film.

NOWOŚĆ

Kurs Video Automatyzacja Procesów HR z MS Office 365 jest już dostępny sprzedaży! Oszczędź czas, automatyzując swój HR.

aplikacje office 365

Posty powiązane

Zostaw komentarz

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na Twoje wrażenia z korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.